Modificari de cote

Sure bets

Counter

Acasă » 2015 » Iulie » 17

**Steaua a avut ghinion la tragerea la sorți!** Poate întâlni campioana Serbiei, Partizan, în turul 3 preliminar UCL

UPDATE 13:08.  ... Detalii... »

Categorie: Articole diverse | Vizualizări: 515 | Adăugat de: nordvest | Data: 2015-07-17 | Comentarii (0)

Biletul de debut de pe site-ul nostru este compus din doua evenimente , insumand o cota de 2.25 , cote luate de la agentia Superbet .

In primul meci ma bazez pe experienta in jocul de dublu mai mare al cuplului Olaru/Tatishvili dar si pe locul ocupat de acestea in clasamentul WTA la dublu,  locurile 57 si 108 , ceva mai bune decat decat pozitiile 106 si 434 detinute in acest moment de E.Bogdan si Cadantu. Chiar daca relevanta clasamentelor in tenis nu este una decisiva in luarea deciziilor , in acest caz , sper sa fiu inspirat in alegere.

Categorie: Biletul zilei | Vizualizări: 526 | Adăugat de: nordvest | Data: 2015-07-17 | Comentarii (0)

Mai întâi, să vă dau o ştire: la Bucureşti, Arenele BNR, are loc un turneu internaţional de tenis WTA la care este prezentă şi Simona Halep. Aşa-i că nu ştiaţi? News Alerta asta mai are şi o parte a doua: Simona nu e pe teren, ci în tribună şi pe aleile cu platani. Dă autografe şi se pozează cu spectatorii, nu prea mulţi pe Central. Dacă juca Simona, cu siguranţă tribunele ar fi fost pline, ca anul trecut, când ea a câştigat turneul.

A treia parte a ştirii este de fapt prima: Alexandra Dulgheru a învins-o aseară, în urma unui meci dureros, de 2 ore şi jumătate, pe chinezoaica Zhang Shuai. Dureros pentru că, după ce a câştigat duminică putern ... Detalii... »

Joi seară, s-au disputat meciurile din prima manşă a turului doi preliminar al Ligii Europa. Cea mai clară victorie a serii a obţinut-o o formaţie cipriotă, Apollon Limassol, care s-a impus, acasă, scor 4-0, în faţa grupării FK Trakai (Lituania). Tot la patru goluri diferenţă, dar cu 5-1, a câştigat şi formaţia belgiană Charleroi, care a învins cu 5-1 pe israelienii de la Beitar Ierusalim. Nu s-au înregistrat surprize mari, aşa cum fuseseră marţi la disputele din preliminariile Ligii Campionilor.